AKBlanco

akblanco
Movie Buff - 362 Film Ratings
Member Since: 30 Apr 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

49% The Killer Inside Me (2010) - Rated 24 Jun 2013
49% Oldboy (2003) - Rated 24 Jun 2013
10 79% Se7en (1995) - Rated 24 Jun 2013
49% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 24 Jun 2013
3% Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Rated 24 Jun 2013
29% There Will Be Blood (2007) - Rated 24 Jun 2013
14% Hulk (2003) - Rated 24 Jun 2013
10 79% Yes Man (2008) - Rated 24 Jun 2013
10 79% Heat (1995) - Rated 24 Jun 2013
10 79% The Taking of Pelham 1 2 3 (2009) - Rated 24 Jun 2013