![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
AKMike | |
![]() |
Flick Fan - 18 Films Ranked
Member Since: Feb 11, 2009
Location: Anchorage, AK, USA
|

| 97 | Step Brothers (2008) - Feb 11, 2009 |
| 95 | Superbad (2007) - Feb 11, 2009 |
| 80 | Ben-Hur: A Tale of the Christ (1925) - Feb 11, 2009 |
| 90 | October Sky (1999) - Feb 11, 2009 |
| 100 | Band of Brothers (2001) - Feb 11, 2009 |
| 100 | Generation Kill (2008) - Feb 11, 2009 |
| 99 | A Few Good Men (1992) - Feb 11, 2009 |
| 80 | Legends of the Fall (1994) - Feb 11, 2009 |
| 60 | Dave (1993) - Feb 11, 2009 |
| 60 | Fried Green Tomatoes (1991) - Feb 11, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |