Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
ALLLGooD
Film Freak - 542 Films Ranked
Member Since: Aug 24, 2009
Location: Oakland, CA, USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
90 Win Win (2011) - Apr 01, 2011
75 Shaolin Soccer (2001) - Mar 09, 2011
70 Jackass 2.5 (2007) - Mar 09, 2011
75 The Bourne Supremacy (2004) - Mar 09, 2011
70 Food, Inc. (2008) - Mar 09, 2011
65 Bottle Rocket (1996) - Mar 09, 2011
70 Zombieland (2009) - Mar 09, 2011
70 Friday (1995) - Mar 09, 2011
55 Scary Movie (2000) - Mar 09, 2011
65 The Outsiders (1983) - Mar 09, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with ALLLGooD. Why not go rank more films, then come back and check it out again?