![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
A.PORTNOY | |
![]() |
Flick Fan - 14 Films Ranked
Member Since: Aug 24, 2009
Location: Brazil
|

| 88 | Before Sunrise (1995) - Aug 24, 2009 |
| 88 | Bananas (1971) - Aug 24, 2009 |
| 80 | Anything Else (2003) - Aug 24, 2009 |
| 95 | Annie Hall (1977) - Aug 24, 2009 |
| 80 | Angel Heart (1987) - Aug 24, 2009 |
| 80 | Anatomy (2000) - Aug 24, 2009 |
| 80 | Amores Perros (2000) - Aug 24, 2009 |
| 80 | American Psycho (2000) - Aug 24, 2009 |
| 93 | American Beauty (1999) - Aug 24, 2009 |
| 82 | Amen (2002) - Aug 24, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |