Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
AR2
Flick Fan - 30 Films Ranked
Member Since: Apr 9, 2011
Location: Bucharest, RO, Romania
Recent Rankings
100 The Godfather: Part III (1990) - Apr 09, 2011
100 The Godfather (1972) - Apr 09, 2011
100 Amadeus (1984) - Apr 09, 2011
89 Bowfinger (1999) - Apr 09, 2011
100 It's a Wonderful Life (1946) - Apr 09, 2011
89 Gone with the Wind (1939) - Apr 09, 2011
55 You've Got Mail (1998) - Apr 09, 2011
89 Talk to Her (2002) - Apr 09, 2011
55 The Big Lebowski (1998) - Apr 09, 2011
55 Stalin (1992) - Apr 09, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with AR2. Why not go rank more films, then come back and check it out again?