![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
ARAY79 | |
![]() |
Movie Buff - 210 Films Ranked
Member Since: Feb 17, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 88 | Wristcutters: A Love Story (2007) - May 24, 2009 |
| 85 | For a Few Dollars More (1965) - Mar 15, 2009 |
| 82 | A Fistful of Dollars (1964) - Mar 15, 2009 |
| 87 | The Deer Hunter (1978) - Mar 14, 2009 |
| 86 | Body of Lies (2008) - Mar 14, 2009 |
| 86 | A Beautiful Mind (2001) - Mar 14, 2009 |
| 86 | Magnolia (1999) - Mar 14, 2009 |
| 85 | Grosse Pointe Blank (1997) - Mar 14, 2009 |
| 80 | In Bruges (2008) - Mar 12, 2009 |
| 81 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Mar 12, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |