Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
AVE_PAN
Movie Buff - 201 Films Ranked
Member Since: Apr 26, 2009
Location: Berlin, Germany
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
50 Kiss Kiss, Bang Bang (2005) - Sep 06, 2009
78 Lost Highway (1997) - May 03, 2009
85 The Jungle Book (1967) - May 02, 2009
78 Quantum of Solace (2008) - Apr 29, 2009
50 One Night at McCool's (2001) - Apr 28, 2009
83 Beerfest (2006) - Apr 28, 2009
75 8 Mile (2002) - Apr 27, 2009
80 Alice in Wonderland (1951) - Apr 27, 2009
75 Scary Movie 3 (2003) - Apr 27, 2009
69 Oxygen (1999) - Apr 27, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with AVE_PAN. Why not go rank more films, then come back and check it out again?