AYLE

ayle
Movie Buff - 461 Film Ratings
Member Since: 16 Jul 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 46% City of God (2002) - Rated 16 Jul 2012
90 94% Minority Report (2002) - Rated 16 Jul 2012
50 29% Another Year (2010) - Rated 16 Jul 2012
70 65% Tokyo Sonata (2008) - Rated 16 Jul 2012
70 65% The Band's Visit (2007) - Rated 16 Jul 2012
90 94% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 16 Jul 2012
80 84% Melancholia (2011) - Rated 16 Jul 2012
70 65% District 9 (2009) - Rated 16 Jul 2012
80 84% Blue Valentine (2010) - Rated 16 Jul 2012
70 65% Crimson Gold (2003) - Rated 16 Jul 2012