Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
A student
Movie Buff - 210 Films Ranked
Member Since: Dec 30, 2007
Location: California, USA
Recent Rankings
85 Battle of the Bulge (1965) - Mar 13, 2008
92 The Orphanage (2007) - Mar 13, 2008
100 There Will Be Blood (2007) - Mar 13, 2008
75 Mars Attacks! (1996) - Jan 08, 2008
85 Princess Mononoke (1997) - Jan 08, 2008
95 Goldfinger (1964) - Jan 02, 2008
95 Die Hard (1988) - Jan 02, 2008
95 Evil Dead II (1987) - Jan 02, 2008
100 Seven Samurai (1954) - Jan 02, 2008
100 Apollo 13 (1995) - Jan 02, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with A student. Why not go rank more films, then come back and check it out again?