Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Aabid
Movie Buff - 139 Films Ranked
Member Since: Jun 24, 2006
Location: Canada
Recent Rankings
55 The Matrix Revolutions (2003) - Aug 13, 2007
50 Art School Confidential (2006) - Aug 13, 2007
70 V for Vendetta (2006) - Aug 13, 2007
70 United 93 (2006) - Aug 13, 2007
100 Raging Bull (1980) - Aug 13, 2007
60 Million Dollar Baby (2004) - Aug 13, 2007
70 Collateral (2004) - Aug 13, 2007
60 Lord of War (2005) - Aug 13, 2007
100 Chinatown (1974) - Aug 13, 2007
20 Wild Wild West (1999) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Aabid. Why not go rank more films, then come back and check it out again?