Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Aardark
Flick Fan - 97 Films Ranked
Member Since: Dec 8, 2006
Location: Latvia
Recent Rankings
68 The NeverEnding Story (1984) - Dec 08, 2006
78 Goldfinger (1964) - Dec 08, 2006
89 All Dogs Go to Heaven (1989) - Dec 08, 2006
90 F for Fake (1973) - Dec 08, 2006
85 My Neighbor Totoro (1988) - Dec 08, 2006
92 North by Northwest (1959) - Dec 08, 2006
97 12 Angry Men (1957) - Dec 08, 2006
93 The Third Man (1949) - Dec 08, 2006
71 Top Gun (1986) - Dec 08, 2006
95 Rear Window (1954) - Dec 08, 2006
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Aardark. Why not go rank more films, then come back and check it out again?