![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Aardwark | |
![]() |
Film Freak - 747 Films Ranked
Member Since: Jan 3, 2010
Location: Denmark
|
|
Bio: This might come as a shock, this site being about what it is but... I like films.
| |

| 75 | Howl (2010) - Feb 07, 2012 |
| 60 | Anita - ur en tonårsflickas dagbok (1973) - Feb 06, 2012 |
| 80 | Summer with Monika (1953) - Feb 06, 2012 |
| 90 | Broken Flowers (2005) - Feb 06, 2012 |
| 80 | Crash (1996) - Feb 06, 2012 |
| 10 | The Aristocrats (2005) - Feb 06, 2012 |
| 85 | Exit Through the Gift Shop (2010) - Feb 06, 2012 |
| 75 | Blackadder's Christmas Carol (1988) - Dec 30, 2011 |
| 95 | Persona (1966) - Dec 30, 2011 |
| 80 | Flickering Lights (2000) - Dec 18, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |