Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum The state of sci-fi
the Blog Server Upgrade
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
AaronMartin
Film Freak - 621 Films Ranked
Member Since: Jan 2, 2012
Location: Lexington, Kentucky, USA
Recent Rankings
67 T5 Django Unchained (2012) - Mar 25, 2013
65 T4 Blade (1998) - Mar 25, 2013
74 T7 101 Dalmatians (1961) - Mar 25, 2013
72 T7 The Sandlot (1993) - Mar 25, 2013
67 T5 Breathless (1960) - Jan 27, 2013
64 T3 Antoine et Colette (1962) - Jan 27, 2013
73 T7 Stolen Kisses (1968) - Jan 27, 2013
57 T2 Crazy, Stupid, Love (2011) - Jan 27, 2013
57 T2 Savage Grace (2007) - Jan 27, 2013
42 T1 Hick (2012) - Jan 27, 2013
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with AaronMartin. Why not go rank more films, then come back and check it out again?
AaronMartin's Favorite...