Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Absurdlyhard
Flick Fan - 35 Films Ranked
Member Since: Jan 10, 2011
Recent Rankings
68 Secret Window (2004) - Jan 10, 2011
75 Amadeus (1984) - Jan 10, 2011
74 The Usual Suspects (1995) - Jan 10, 2011
77 The Incredibles (2004) - Jan 10, 2011
67 Saw II (2005) - Jan 10, 2011
82 Full Metal Jacket (1987) - Jan 10, 2011
94 Annie Hall (1977) - Jan 10, 2011
96 Taxi Driver (1976) - Jan 10, 2011
76 The Pianist (2002) - Jan 10, 2011
68 Pearl Harbor (2001) - Jan 10, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Absurdlyhard. Why not go rank more films, then come back and check it out again?