![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Acarvious | |
![]() |
Movie Buff - 295 Films Ranked
Member Since: Nov 25, 2006
Location: New York, New York, USA
Age: 25
Gender: Male
Status: Single
|

| 80 | Machete (2010) - Sep 28, 2011 |
| 80 | Cube (1997) - Sep 28, 2011 |
| 92 | Gangs of New York (2002) - Sep 28, 2011 |
| 88 | The Hurt Locker (2009) - Sep 28, 2011 |
| 82 | Watchmen (2009) - Dec 29, 2010 |
| 86 | The Prestige (2006) - Dec 29, 2010 |
| 91 | The Big Lebowski (1998) - Dec 29, 2010 |
| 75 | Quantum of Solace (2008) - Dec 29, 2010 |
| 92 | Apocalypse Now (1979) - Dec 29, 2010 |
| 80 | Super Size Me (2004) - Dec 29, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |