![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
AceOfSpades | |
![]() |
Flick Fan - 40 Films Ranked
Member Since: Aug 9, 2010
Location: Michigan, USA
|

| 8 | The Wrestler (2008) - Aug 20, 2010 |
| 7 | El Norte (1983) - Aug 18, 2010 |
| 7 | Cowboy Bebop: The Movie (2001) - Aug 10, 2010 |
| 7 | Ghostbusters (1984) - Aug 10, 2010 |
| 7 | Finding Nemo (2003) - Aug 10, 2010 |
| 7 | Toy Story (1995) - Aug 10, 2010 |
| 8 | Schindler's List (1993) - Aug 10, 2010 |
| 8 | Kiki's Delivery Service (1989) - Aug 10, 2010 |
| 7 | WALL·E (2008) - Aug 10, 2010 |
| 8 | My Neighbor Totoro (1988) - Aug 10, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |