![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
AcidBurn | |
![]() |
Film Freak - 509 Films Ranked
Member Since: Apr 27, 2009
Location: USA
|

| 81 | *batteries not included (1987) - Apr 27, 2009 |
| 68 | Day of the Dead (1985) - Apr 27, 2009 |
| 74 | Dirty Dancing (1987) - Apr 27, 2009 |
| 82 | Jersey Girl (2004) - Apr 27, 2009 |
| 43 | Epic Movie (2007) - Apr 27, 2009 |
| 71 | Cheaper by the Dozen (2003) - Apr 27, 2009 |
| 79 | Friday the 13th (1980) - Apr 27, 2009 |
| 62 | Million Dollar Baby (2004) - Apr 27, 2009 |
| 87 | Super Mario Bros. (1993) - Apr 27, 2009 |
| 81 | The NeverEnding Story (1984) - Apr 27, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |