![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
AdEm-E | |
![]() |
Movie Buff - 338 Films Ranked
Member Since: Mar 29, 2011
Location: Turkey
|

| 82 T9 | Intouchables (2011) - Jan 27, 2013 |
| 78 T8 | For a Few Dollars More (1965) - Dec 30, 2012 |
| 83 T10 | Yeralti (2012) - Dec 12, 2012 |
| 62 T4 | Once Upon a Time in Anatolia (2011) - Mar 04, 2012 |
| 40 T1 | Conquest 1453 (2012) - Mar 02, 2012 |
| 71 T7 | C Blok (1994) - Mar 02, 2012 |
| 60 T4 | Melinda and Melinda (2004) - Mar 01, 2012 |
| 61 T4 | Manhattan (1979) - Feb 29, 2012 |
| 40 T1 | The Third Page (1999) - Feb 29, 2012 |
| 20 T1 | Itiraf (2002) - Feb 26, 2012 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,054,000 Movie Rankings and Counting... |