![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
AdamBC13 | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: May 24, 2010
Location: Harrison Twp., Michigan, USA
|

| 10 | 18 Fingers of Death! (2006) - May 24, 2010 |
| 95 | Gran Torino (2008) - May 24, 2010 |
| 30 | Friday the 13th Part VIII: Jason Takes Manhattan (1989) - May 24, 2010 |
| 65 | Friday the 13th Part VII: The New Blood (1988) - May 24, 2010 |
| 65 | Friday the 13th Part VI: Jason Lives (1986) - May 24, 2010 |
| 55 | Friday the 13th: A New Beginning (1985) - May 24, 2010 |
| 60 | Friday the 13th: The Final Chapter (1984) - May 24, 2010 |
| 60 | Friday the 13th Part III (1982) - May 24, 2010 |
| 65 | Friday the 13th Part 2 (1981) - May 24, 2010 |
| 65 | Friday the 13th (1980) - May 24, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |