![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Adamantt | |
![]() |
Movie Buff - 111 Films Ranked
Member Since: Jul 31, 2009
Location: USA
|

| 99 | Dave Chappelle: Killin' Them Softly (2000) - Aug 11, 2009 |
| 30 | How the Grinch Stole Christmas (2000) - Jul 31, 2009 |
| 76 | Reservoir Dogs (1992) - Jul 31, 2009 |
| 78 | The Usual Suspects (1995) - Jul 31, 2009 |
| 75 | Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) - Jul 31, 2009 |
| 50 | Hannibal (2001) - Jul 31, 2009 |
| 86 | Casino Royale (2006) - Jul 31, 2009 |
| 75 | Fight Club (1999) - Jul 31, 2009 |
| 95 | The Godfather: Part II (1974) - Jul 31, 2009 |
| 76 | Hero (2002) - Jul 31, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |