Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Adamite
Movie Buff - 121 Films Ranked
Member Since: Sep 5, 2011
Location: Denmark
Recent Rankings
70 Twister (1996) - Sep 05, 2011
65 Jumper (2008) - Sep 05, 2011
65 Dogma (1999) - Sep 05, 2011
60 Revenge of the Nerds (1984) - Sep 05, 2011
85 Enemy of the State (1998) - Sep 05, 2011
20 The Flintstones (1994) - Sep 05, 2011
65 Fight Club (1999) - Sep 05, 2011
65 A Knight's Tale (2001) - Sep 05, 2011
60 Ocean's Thirteen (2007) - Sep 05, 2011
55 Con Air (1997) - Sep 05, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Adamite. Why not go rank more films, then come back and check it out again?