Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Adilfazal
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Jul 13, 2010
Location: Pakistan
Recent Rankings
60 Anger Management (2003) - Jul 13, 2010
Mini-Review: Good Movie
70 Up (2009) - Jul 13, 2010
Mini-Review: Good Movie
60 27 Dresses (2008) - Jul 13, 2010
Mini-Review: Good Movie
60 Sahara (2005) - Jul 13, 2010
Mini-Review: Good Movie
60 Mean Girls (2004) - Jul 13, 2010
Mini-Review: Good Movie
60 My Super Ex-Girlfriend (2006) - Jul 13, 2010
Mini-Review: Good Movie
80 Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - Jul 13, 2010
Mini-Review: Great Movie
70 Freaky Friday (2003) - Jul 13, 2010
Mini-Review: Love this movie
60 Jumper (2008) - Jul 13, 2010
Mini-Review: Good Movie
80 Braveheart (1995) - Jul 13, 2010
Mini-Review: Great Movie
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Adilfazal. Why not go rank more films, then come back and check it out again?