![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
AdomasJ | |
![]() |
Flick Fan - 91 Films Ranked
Member Since: Sep 9, 2010
Location: Kaunas, Lithuania, Lithuania
|

| 79 | Last Night (2010) - Mar 28, 2011 |
| 90 | Black Swan (2010) - Mar 17, 2011 |
| 73 | The Next Three Days (2010) - Mar 04, 2011 |
| 82 | National Treasure: Book of Secrets (2007) - Feb 25, 2011 |
| 79 | National Treasure (2004) - Feb 25, 2011 |
| 81 | Five Fingers (2006) - Jan 06, 2011 |
| 99 | A Beautiful Mind (2001) - Jan 06, 2011 |
| 89 | Diario de una ninfómana (2008) - Jan 06, 2011 |
| 82 | 13 (2010) - Jan 04, 2011 |
| 91 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Jan 03, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |