![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Adriana | |
![]() |
Flick Fan - 80 Films Ranked
Member Since: May 4, 2009
Location: New Jersey, USA
|
|
Bio: I\'m the Cat\'s Meow.
| |

| 87 | There's Something About Mary (1998) - May 04, 2009 |
| 81 | The Karate Kid, Part II (1986) - May 04, 2009 |
| 78 | Tommy Boy (1995) - May 04, 2009 |
| 76 | My Fair Lady (1964) - May 04, 2009 |
| 90 | Romeo + Juliet (1996) - May 04, 2009 |
| 76 | Daredevil (2003) - May 04, 2009 |
| 80 | The Sixth Sense (1999) - May 04, 2009 |
| 70 | Half Baked (1998) - May 04, 2009 |
| 79 | Back to the Future (1985) - May 04, 2009 |
| 13 | O Brother, Where Art Thou? (2000) - May 04, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |