![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Aequita5 | |
![]() |
Movie Buff - 219 Films Ranked
Member Since: Jun 9, 2006
Location: USA
|

| 78 | Waiting... (2005) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Club Dread (2004) - Aug 13, 2007 |
| 92 | Donnie Darko (2001) - Aug 13, 2007 |
| 70 | The Texas Chainsaw Massacre (2003) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The General (1927) - Aug 13, 2007 |
| 94 | X2: X-Men United (2003) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Once Upon a Time in Mexico (2003) - Aug 13, 2007 |
| 79 | Taking Lives (2004) - Aug 13, 2007 |
| 83 | Rain Man (1988) - Aug 13, 2007 |
| 89 | Shallow Grave (1994) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |