![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Aeron | |
![]() |
Movie Buff - 230 Films Ranked
Member Since: Jul 9, 2009
Location: Londrina, Brazil
|
|
Message Sent!
| |

| 95 | Monsters, Inc. (2001) - Jul 09, 2009 |
| 100 | City Lights (1931) - Jul 09, 2009 |
| 100 | X (1996) - Jul 09, 2009 |
| 100 | The Motorcycle Diaries (2004) - Jul 09, 2009 |
| 100 | Twister (1996) - Jul 09, 2009 |
| 100 | Batman Begins (2005) - Jul 09, 2009 |
| 100 | Schindler's List (1993) - Jul 09, 2009 |
| 100 | Training Day (2001) - Jul 09, 2009 |
| 100 | Talk to Her (2002) - Jul 09, 2009 |
| 100 | Ran (1985) - Jul 09, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |