![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Afnkop78 | |
![]() |
Film Freak - 797 Films Ranked
Member Since: Sep 26, 2011
Location: Düsseldorf, NRW, Germany
|

| 88 | The Vanishing (1988) - Oct 19, 2011 |
| 50 | The Time Machine (2002) - Oct 19, 2011 |
| 76 | Pirates of the Caribbean: At World's End (2007) - Oct 19, 2011 |
| 86 | Jarhead (2005) - Oct 19, 2011 |
| 83 | Shanghai Noon (2000) - Oct 19, 2011 |
| 85 | Blades of Glory (2007) - Oct 19, 2011 |
| 88 | Heat (1995) - Oct 19, 2011 |
| 87 | The Sting (1973) - Oct 19, 2011 |
| 90 | The Ring (2002) - Oct 19, 2011 |
| 80 | The Firm (1993) - Oct 19, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |