![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
AfterHours | |
![]() |
Movie Buff - 359 Films Ranked
Member Since: Aug 15, 2011
Location: USA
|

| 73 | Life Is Beautiful (1997) - Aug 25, 2011 |
| 73 | The Big Sleep (1946) - Aug 25, 2011 |
| 70 | Rushmore (1998) - Aug 24, 2011 |
| 65 | The Hangover (2009) - Aug 19, 2011 |
| 70 | Full Metal Jacket (1987) - Aug 18, 2011 |
| 60 | Roxanne (1987) - Aug 18, 2011 |
| 57 | Mr. Holland's Opus (1995) - Aug 18, 2011 |
| 68 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Aug 18, 2011 |
| 53 | The Lion King (1994) - Aug 18, 2011 |
| 50 | What Women Want (2000) - Aug 18, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |