Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
Aftin
Flick Fan - 14 Films Ranked
Member Since: Mar 23, 2010
Location: Murfreesboro, Tennessee/Rutherford, USA
Recent Rankings
85 Acolytes (2008) - Mar 23, 2010
90 Accepted (2006) - Mar 23, 2010
90 9 (2009) - Mar 23, 2010
89 The 40-Year-Old Virgin (2005) - Mar 23, 2010
70 3 Ninjas (1992) - Mar 23, 2010
98 28 Days Later (2002) - Mar 23, 2010
89 28 Days (2000) - Mar 23, 2010
78 The Number 23 (2007) - Mar 23, 2010
89 2001: A Space Odyssey (1968) - Mar 23, 2010
78 200 Cigarettes (1999) - Mar 23, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with Aftin. Why not go rank more films, then come back and check it out again?