![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
AgeKay | |
![]() |
Movie Buff - 141 Films Ranked
Member Since: Apr 15, 2006
Location: Germany
|

| 75 | Alfie (2004) - Aug 13, 2007 |
| 80 | American History X (1998) - Aug 13, 2007 |
| 85 | American Pie (1999) - Aug 13, 2007 |
| 95 | American Psycho (2000) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Aviator (2004) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Bad Boys II (2003) - Aug 13, 2007 |
| 95 | A Beautiful Mind (2001) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Black Hawk Down (2001) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Blow (2001) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Bourne Identity (2002) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |