![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Aidin | |
![]() |
Flick Fan - 65 Films Ranked
Member Since: Oct 2, 2010
Location: Iran
|

| 85 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Mar 10, 2012 |
| 85 | Splice (2010) - Aug 27, 2011 |
| 86 | The Box (2009) - Aug 27, 2011 |
| 90 | Butterfly Effect: Revelation (2009) - Aug 27, 2011 |
| 84 | G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009) - Aug 27, 2011 |
| 87 | District 9 (2009) - Aug 27, 2011 |
| 90 | Avatar (2009) - Aug 27, 2011 |
| 90 | Source Code (2011) - Aug 27, 2011 |
| 85 | Inception (2010) - Aug 27, 2011 |
| 80 | Iron Man (2008) - Aug 27, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |