AisteT

aistet
Movie Buff - 228 Film Ratings
Member Since: 28 Feb 2014
Location: Kaunas, Lithuanian, Lithuania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 40% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 02 Apr 2018
50 15% The Truman Show (1998) - Rated 02 Apr 2018
50 15% Megamind (2010) - Rated 02 Apr 2018
67 58% The Terminal (2004) - Rated 02 Apr 2018
40 6% The Amazing Spider-Man 2 (2014) - Rated 02 Apr 2018
20 0% My Super Ex-Girlfriend (2006) - Rated 02 Apr 2018
56 23% Thor (2011) - Rated 02 Apr 2018
70 71% Bridget Jones: The Edge of Reason (2004) - Rated 02 Apr 2018
30 2% Blades of Glory (2007) - Rated 02 Apr 2018
60 40% X-Men: First Class (2011) - Rated 02 Apr 2018