Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
AjP
Flick Fan - 36 Films Ranked
Member Since: Jan 22, 2009
Recent Rankings
25 Honey (2003) - Apr 28, 2009
30 Kevin & Perry Go Large (2000) - Apr 28, 2009
90 The Godfather: Part II (1974) - Apr 25, 2009
97 Iron Man (2008) - Apr 25, 2009
40 Knowing (2009) - Apr 25, 2009
97 The Bourne Ultimatum (2007) - Apr 13, 2009
96 The Departed (2006) - Apr 13, 2009
94 Taken (2009) - Apr 13, 2009
95 Shaun of the Dead (2004) - Apr 13, 2009
90 WALL·E (2008) - Feb 08, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with AjP. Why not go rank more films, then come back and check it out again?