![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
AjaxSlax | |
![]() |
Flick Fan - 66 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Winnipeg, Canada, Canada
|

| 79 | Robin Hood: Prince of Thieves (1991) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Dead Man Walking (1995) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Collateral (2004) - Aug 18, 2009 |
| 87 | The Usual Suspects (1995) - Aug 18, 2009 |
| 79 | Chasing Amy (1997) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005) - Aug 18, 2009 |
| 78 | The Abyss (1989) - Aug 18, 2009 |
| 82 | Catch Me If You Can (2002) - Aug 18, 2009 |
| 78 | South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Aug 18, 2009 |
| 77 | Moulin Rouge! (2001) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |