![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
AkumAPRIME | |
![]() |
Flick Fan - 53 Films Ranked
Member Since: Mar 20, 2006
Location: Taiwan
|
|
Bio: www.akumaprime.com
| |

| 90 | Alien (1979) - Aug 13, 2007 |
| 20 | The Mothman Prophecies (2002) - Aug 13, 2007 |
| 83 | One Hour Photo (2002) - Aug 13, 2007 |
| 78 | The Longest Yard (2005) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Barbershop (2002) - Aug 13, 2007 |
| 94 | The Blair Witch Project (1999) - Aug 13, 2007 |
| 97 | Sideways (2004) - Aug 13, 2007 |
| 100 | The Game (1997) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Red Dragon (2002) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Cinderella Man (2005) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |