![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
AlBStern | |
![]() |
Movie Buff - 125 Films Ranked
Member Since: Feb 3, 2009
Location: USA
|

| 8 | Memento (2001) - Feb 03, 2009 |
| 9 | Rushmore (1998) - Feb 03, 2009 |
| 6 | Natural Born Killers (1994) - Feb 03, 2009 |
| 7 | Big Fish (2003) - Feb 03, 2009 |
| 8 | Ocean's Eleven (2001) - Feb 03, 2009 |
| 7 | Waterworld (1995) - Feb 03, 2009 |
| 6 | Traffic (2000) - Feb 03, 2009 |
| 8 | Good Night, and Good Luck (2005) - Feb 03, 2009 |
| 9 | Rocky III (1982) - Feb 03, 2009 |
| 7 | Single White Female (1992) - Feb 03, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |