![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Al Alias | |
![]() |
Flick Fan - 91 Films Ranked
Member Since: Jul 8, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 75 | Ice Age: The Meltdown (2006) - Nov 14, 2009 |
| 85 | Ocean's Eleven (2001) - Nov 14, 2009 |
| 5 | Terminator Salvation (2009) - Aug 26, 2009 |
| 95 | Watchmen (2009) - Aug 26, 2009 |
| 98 | Deja Vu (2006) - Aug 26, 2009 |
| 95 | Johnny Mnemonic (1995) - Aug 26, 2009 |
| 80 | A Scanner Darkly (2006) - Aug 26, 2009 |
| 95 | Idiocracy (2006) - Aug 26, 2009 |
| 92 | Gattaca (1997) - Aug 26, 2009 |
| 91 | The Green Mile (1999) - Aug 26, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |