![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Albee | |
![]() |
Movie Buff - 118 Films Ranked
Member Since: Oct 22, 2008
Location: UK
|

| 99 | Donnie Darko (2001) - Oct 22, 2008 |
| 10 | Alien (1979) - Oct 22, 2008 |
| 94 | Clueless (1995) - Oct 22, 2008 |
| 93 | Romy and Michele's High School Reunion (1997) - Oct 22, 2008 |
| 93 | Russian Dolls (2005) - Oct 22, 2008 |
| 94 | Dead Poets Society (1989) - Oct 22, 2008 |
| 95 | The Corporation (2003) - Oct 22, 2008 |
| 68 | The Blues Brothers (1980) - Oct 22, 2008 |
| 75 | Riding in Cars with Boys (2001) - Oct 22, 2008 |
| 96 | You've Got Mail (1998) - Oct 22, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |