![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Albin | |
![]() |
Film Freak - 800 Films Ranked
Member Since: Dec 30, 2008
Location: Vienna, Austria
|
|
Message Sent!
| |

| 74 | Ninja Assassin (2009) - Jan 09, 2012 |
| 29 | Ghost Rider (2007) - Jan 09, 2012 |
| 77 | Paycheck (2003) - Jan 09, 2012 |
| 53 | Eraser (1996) - Jan 09, 2012 |
| 65 | The Bone Collector (1999) - Jan 09, 2012 |
| 63 | Anger Management (2003) - Jan 09, 2012 |
| 57 | The Texas Chainsaw Massacre (2003) - Jan 09, 2012 |
| 75 | Underworld: Rise of the Lycans (2009) - Jan 09, 2012 |
| 70 | Unleashed (2005) - Jan 09, 2012 |
| 57 | The Invasion (2007) - Jan 09, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |