![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Albrot | |
![]() |
Movie Buff - 237 Films Ranked
Member Since: Mar 5, 2007
Location: USA
|

| 55 | Star Trek: Nemesis (2002) - Feb 06, 2009 |
| 83 | I Am Legend (2007) - Feb 06, 2009 |
| 36 | Wild Wild West (1999) - Mar 22, 2007 |
| 80 | Bad News Bears (2005) - Mar 22, 2007 |
| 83 | The Game (1997) - Mar 22, 2007 |
| 47 | The Transporter 2 (2005) - Mar 22, 2007 |
| 87 | Who Framed Roger Rabbit (1988) - Mar 22, 2007 |
| 89 | Wayne's World (1992) - Mar 22, 2007 |
| 90 | Koyaanisqatsi (1982) - Mar 22, 2007 |
| 75 | Mouse Hunt (1997) - Mar 22, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |