![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
AlcaTrakz | |
![]() |
Movie Buff - 328 Films Ranked
Member Since: Dec 29, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 95 | Inception (2010) - Dec 20, 2010 |
| 100 | Back to the Future (1985) - Mar 21, 2010 |
| 5 | The Wedding Planner (2001) - Mar 21, 2010 |
| 75 | Rachel Getting Married (2008) - Mar 21, 2010 |
| 65 | Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Mar 21, 2010 |
| 55 | Gosford Park (2001) - Mar 21, 2010 |
| 88 | Inglourious Basterds (2009) - Mar 21, 2010 |
| 35 | How to Lose a Guy in 10 Days (2003) - Mar 21, 2010 |
| 97 | The Big Lebowski (1998) - Mar 21, 2010 |
| 45 | White Noise (2005) - Mar 21, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |