![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
AleZ | |
![]() |
Movie Buff - 128 Films Ranked
Member Since: Aug 23, 2011
Location: Argentina
|

| 85 | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - Aug 29, 2011 |
| 75 | Heat (1995) - Aug 29, 2011 |
| 80 | Die Another Day (2002) - Aug 29, 2011 |
| 100 | The Shining (1980) - Aug 29, 2011 |
| 95 | Back to the Future (1985) - Aug 29, 2011 |
| 85 | South Park: Bigger, Longer, and Uncut (1999) - Aug 29, 2011 |
| 90 | Chicken Run (2000) - Aug 29, 2011 |
| 80 | The Hunt for Red October (1990) - Aug 29, 2011 |
| 80 | Three Kings (1999) - Aug 29, 2011 |
| 100 | The Silence of the Lambs (1991) - Aug 29, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |