Alec

alec
Flick Fan - 66 Film Ratings
Member Since: 20 Aug 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 57% The Fool (2014) - Rated 03 Jan 2017
87 40% Dune (1984) - Rated 03 Jan 2017
53 0% The Babadook (2014) - Rated 22 Dec 2015
97 94% Black Christmas (1974) - Rated 25 Oct 2015
88 43% Under the Skin (2014) - Rated 17 Sep 2015
82 28% Vanilla Sky (2001) - Rated 15 Sep 2015
95 85% Pi (1998) - Rated 30 Aug 2015
100 99% I Stand Alone (1998) - Rated 21 Aug 2015
94 78% Let the Right One In (2008) - Rated 21 Aug 2015
91 62% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 21 Aug 2015