![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Alessiuccio | |
![]() |
Film Freak - 502 Films Ranked
Member Since: Sep 6, 2007
Location: Bologna, Bologna, Italy
|

| 80 | The Bucket List (2007) - Feb 28, 2011 |
| 70 | Pirate Radio (2009) - Feb 28, 2011 |
| 55 | The Dinner Game (1998) - Feb 28, 2011 |
| 74 | Wonder Boys (2000) - Sep 05, 2010 |
| 67 | As Good As It Gets (1997) - Sep 05, 2010 |
| 57 | Then She Found Me (2007) - Sep 05, 2010 |
| 72 | Wit (2001) - Sep 05, 2010 |
| 66 | Resurrecting the Champ (2007) - Aug 05, 2009 |
| 75 | American History X (1998) - Aug 05, 2009 |
| 60 | Lakeview Terrace (2008) - May 28, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |