![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
AlexD | |
![]() |
Movie Buff - 111 Films Ranked
Member Since: Dec 29, 2009
Location: Mexico City, Mexico, Mexico
|
|
Bio: Love films. That\'s all!
| |

| 71 | Postcards from the Edge (1990) - Apr 04, 2010 |
| 93 | The Piano (1993) - Apr 04, 2010 |
| 88 | In the Name of the Father (1993) - Apr 04, 2010 |
| 92 | The Miracle Worker (1962) - Dec 29, 2009 |
| 88 | Lawrence of Arabia (1962) - Dec 29, 2009 |
| 98 | The Bridge on the River Kwai (1957) - Dec 29, 2009 |
| 71 | Iris (2001) - Dec 29, 2009 |
| 85 | Finding Neverland (2004) - Dec 29, 2009 |
| 50 | The Holiday (2006) - Dec 29, 2009 |
| 53 | Flushed Away (2006) - Dec 29, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |