Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
AlexDakers
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Jan 27, 2012
Recent Rankings
80 War Horse (2011) - Jan 27, 2012
85 The Thomas Crown Affair (1968) - Jan 27, 2012
85 The Thomas Crown Affair (1999) - Jan 27, 2012
80 Brideshead Revisited (1981) - Jan 27, 2012
80 Bridget Jones's Diary (2001) - Jan 27, 2012
90 The English Patient (1996) - Jan 27, 2012
80 Ocean's Eleven (2001) - Jan 27, 2012
85 The Bourne Identity (2002) - Jan 27, 2012
80 Casino Royale (2006) - Jan 27, 2012
90 Gladiator (2000) - Jan 27, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with AlexDakers. Why not go rank more films, then come back and check it out again?