![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Alex Duvall | |
![]() |
Flick Fan - 37 Films Ranked
Member Since: Jun 27, 2010
Location: Slovenia
|

| 87 | The Dreamers (2003) - Nov 13, 2010 |
| 95 | Donnie Darko (2001) - Jun 27, 2010 |
| 96 | Fight Club (1999) - Jun 27, 2010 |
| 91 | The Dark Knight (2008) - Jun 27, 2010 |
| 77 | Letters from Iwo Jima (2006) - Jun 27, 2010 |
| 89 | V for Vendetta (2006) - Jun 27, 2010 |
| 78 | Coffee and Cigarettes (2003) - Jun 27, 2010 |
| 80 | Three Kings (1999) - Jun 27, 2010 |
| 82 | Spirited Away (2002) - Jun 27, 2010 |
| 94 | Taxi Driver (1976) - Jun 27, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |