![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Alex Porcina | |
![]() |
Film Freak - 853 Films Ranked
Member Since: Jan 25, 2012
|

| 85 | Batman: Mask of the Phantasm (1993) - Apr 07, 2012 |
| 70 | X-Men: First Class (2011) - Apr 07, 2012 |
| 90 | Band of Outsiders (1964) - Apr 07, 2012 |
| 90 | Persona (1966) - Apr 07, 2012 |
| 65 | Bottle Rocket (1994) - Apr 07, 2012 |
| 85 | A Woman Is a Woman (1961) - Apr 07, 2012 |
| 85 | Throne of Blood (1957) - Apr 07, 2012 |
| 95 | Ikiru (1952) - Apr 07, 2012 |
| 85 | Redline (2009) - Apr 07, 2012 |
| 80 | Persepolis (2007) - Apr 07, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |