![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
Alex S | |
![]() |
Film Freak - 917 Films Ranked
Member Since: Oct 12, 2011
Location: UK
|
|
Bio: I'm a movie fan who'll watch anything. I love the classics but sometimes i love a good slice of cheese. As long as the movie engages me some way i'm more than happy.
| |

| 7 | Fright Night (2011) - Nov 30, 2011 |
| 9 | The Conversation (1974) - Nov 14, 2011 |
| 7 | Mean Girls (2004) - Nov 14, 2011 |
| 6 | The Amityville Horror (2005) - Nov 14, 2011 |
| 8 | Gremlins (1984) - Nov 14, 2011 |
| 7 | A Knight's Tale (2001) - Nov 14, 2011 |
| 9 | United 93 (2006) - Nov 14, 2011 |
| 6 | Robin Hood: Men in Tights (1993) - Nov 14, 2011 |
| 8 | When Harry Met Sally... (1989) - Nov 14, 2011 |
| 7 | Rambo: First Blood Part II (1985) - Nov 14, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |