AlexisQu

alexisqu
Movie Buff - 274 Film Ratings
Member Since: 10 Dec 2012
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 18 Jan 2013
97% Paprika (2006) - Rated 29 Dec 2012
33% Shall We Dance? (2004) - Rated 17 Dec 2012
33% Freaky Friday (2003) - Rated 17 Dec 2012
69% Saturday Night Fever (1977) - Rated 17 Dec 2012
69% You've Got Mail (1998) - Rated 17 Dec 2012
69% Inception (2010) - Rated 17 Dec 2012
69% One Man Band (2005) - Rated 11 Dec 2012
97% 5 Centimeters per Second (2007) - Rated 11 Dec 2012
69% El empleo (2008) - Rated 11 Dec 2012